درباره ما

  MORGAN GROUP:
گروه  MORGAN کنسرسیومی متشکل از چندین بخش ،یکی ازبزرگترین تولیدکنندگان صنعت کربن گرافیت و سیلیکون کارباید درسال ۱۸۵۶ در کشور انگلستان تاسیس شد . نام کمپانی مادر Morgan Crucible Plc می باشد. در حال حاضر این شرکت ۹۳۰۰ کارمند در ۳۵ کشور جهان دارد که ۳۸۰۰ کارمند در بخش کربن ودر ۲۵  کشور جهان فعالیت دارند. Turn Over مالی سال ۲۰۰۵ این شرکت  معادل ۶۱۰ میلیون پوند (بیش از ۲۰% گردش مالی کربن اروپا) می باشد. همچنین در جدیدترین گزارش مالی گروه مورگان منتهی به سال مالی ۲۰۱۰ ، Turn Over  مالی این شرکت به بیش از ۱ میلیارد پوند رسیده که از نظر کمیت به  تفکیک قاره ها بدین شرح میباشد   قاره آمریکا : ۴۴% – اروپا ۲۵ % و آسیا ۳۱%   .
در گذشته سایتهای اصلی مورگان با برند اصلی و نام اختصاصی  خود به طور مجزا شناخته می شدند که اصلی ترین آنها عبارت بودند از برندهای :
-      Morganite ( مورگان انگلستان)
-      National ( سایت مورگان آمریکا و هلند )
-      Rekofa ( مورگان آلمان)

-      Pure  مربوط به سایت سازنده سیلسکون کارباید
ولی از سال ۲۰۱۰ برای ایجاد یک پارچگی و عدم سردرگمی مشتریان تمامی برندها و سایتهای سازنده کربن – گرافیت و سیلیکون کارباید با  نام واحدMorgan AM&T  یا به صورت کاملتر
Morgan Advanced Material & Technology   شناخته میشود.

برخی از مراکز اصلی این شرکت در زمینه مکانیکی و الکتریکی و نامهای قدیم آنهادر سراسر جهان عبارتند از:

۱- Mrgan AM&T ( LUXAMBURG& USA )
2-    MORGAN ELECTICAL CARBON -MECL
3-    The Italian Company EBN SPA- MCI

نام این شرکت در گذشته EBN  بوده ودر سال ۲۰۰۷ نام آن به MCI تغییر یافته و در سال ۱۹۷۲ به این گروه پیوسته است.

۴- Dutch & UK Company National Electric Carbon BV and   Electric Ltd.

واقع در هلند و انگلستان و در سال ۱۹۶۸ به این گروه پیوسته اند.

۵- German Company ReKofa and its German Subsidiary ReKofa  wenzel GmbH and French Subsidiary Graphite et Metaux SA  in  ۱۹۹۸ .

کمپانی آلمانی Rekofa و زیر مجموعه آلمانی Rekofa wenzel و زیر مجموعه فرانسوی آن درسال ۱۹۹۸ به این گروه پیوسته اند.


برخی از  مهمترین مشتریان  محصولات مکانیکال Morgan در سراسر جهان عبارتند از :

John Crane,   Eagle Burgmann,  Franklin Electric ,  KSB,  Wilo,

Asholl, Sumitomo, Saer, Tesla, Autoria,  Grunffoss .  ,

و از مشتریان الکتریکال می توان از :

, Alstom , ABB,  Toshiba, Hitachi , Siemens , Ebara

نام برد.


این گروه توانائی بالایی  در ارائه محصول و خدمات فنی در زمینه های مختلف در خصوص محصولات ساخته شده از کربن  و سیلیکون کارباید در اقصی   نقاط دنیا را دارد.

علاوه بر بخش کربن گرافیت بخشهای دیگر این گروه شامل Technical Ceramics ( متریالهای مورد استفاده در تجهیزات الکترونیک ) و Thermal Ceramics (سرامیکهای با مقاومت دمایی بالا ) , و برخی دیگر می باشد.
جهت در یافت هرگونه اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.morganamt.com  مراجه فرمایید.


آب بند پژوهان پارس:

این شرکت متشکل از تیم فنی کارآزموده در صنایع مختلف علی الخصوص صنایع آب بندی   و نقلیه ریلی  از سال ۱۳۸۴   با هدف انتقال تکنولوژی و ارائه محصولات شرکت MORGAN اقدام  به  آغاز   فعالیتهای  خوددر این  راستا نموده و با  توجه به توانایی های موجود نمایندگی انحصاری این گروه بزرگ صنعتی را از طریق MKGS A.S. زیر مجموعه MORGAN AM&T که مسئولیت فعالیت در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را در ایران دارا می باشد و انشاء الله به یاری خداوند متعال وبا حمایت شما مشتریان گرامی تولید این محصول در ایران در کوتاهترین زمان  در سرلوحه فعالیتهای این شرکت  قراردارد.
همچنین این شرکت با توجه به موفقیتهای بدست آمده در تامین وارائه محصولات مکانیکی گروهMorgan در ایران، مسئولیت ارائه محصولات و خدمات در خصوص قطعات الکتریکال گروه مورگان را در ایران زیر نظر MKGS مسئول خاور میانه و شمال آفریقا  برعهده داشته و آماده تامین محصول و خدمات در این حوزه نیز می باشد.
شایان ذکر است،  این شرکت نزدیک به ۳ سال می باشدکه در تامین قطعات و تجهیزات صنعت نقلیه ریلی با شرکت های وابسته همکاری نزدیکی  دارد .

برخی از مهمترین مشتریان شرکت آب بند پژوهان پارس عبارتند از:
بسیاری از سازندگان پمپ و الکترو پمپ در کشور ، صنایع و کارخانجات سیمان صنایع فولاد و آلومینیوم صنایع شیشه و بلور ، صنایع نفت و گاز ، نقلیه ریلی-مترو و صنایع معدنی .