الکتریکال

 

ذغال الکتریکی ژنراتور نیروگاهی
دو گرید ۶۳۴ مورگان National و گرید HM24 با برند Morganite از شناخته شده ترین متریال مورد استفاده در ذغال ژنراتور های نیروگاهی می باشد که این شرکت در این خصوص آماده تامین ذغال مطابق با نقشه و مشخصات فنی مورد درخواست واحد های نیروگاهی کشور می باشد.

             

ذغال الکتریکی راه آهن و مترو
گروه مورگان سازنده و تامین کننده شماره یک این اقلام در جهان می باشد. گریدهای DE7000,DE7  با برند National و معادل های اروپایی آنها با برندهای Morganite در بسیاری از سازندگان موتورهای کشنده نظیر GM,GE و برخی دیگر بعنوان انتخاب اول این سازندگان می باشد.
جهت هر گونه اطلاعات بیشتر میتوانید با این شرکت تماس حاصل فرمائید.


ذغال الکتریکی صنایع معدنی

با تاریخچه و سابقه بیش از ۱۰۰ ساله مورگان این برند  با  نوآوری آمیخته شده و بعنوان پیشرو در تکنولوژی ساخت متریال و ذغال الکتریکی کامیونهای معدنی (Wheel motor-brushes) و کیفیت بی نظیر در جهان شناخته شده است .امکانات و فرمولاسیون منحصر به فرد ذغال الکتریکی مورگان امکان بقاء و عملکرد مطلوبی را در شرایط بسیار سخت فراهم آورده است.

گریدهای مورگان نظیر T825,T900   در دنیا جزء بهترین متریالهای مناسب جهت استفاده در کامیونهای معدن که در شرایط کاری بسیار سختی که بدلیل دمای بالا و لرزشهای شدید وجود دارد بهترین عملکرد و بالاترین طول عمر را در دنیا دارند به طوریکه سازندگانی نظیر P&H,GE ذغالهای مورگان با گریدهای مذکور را بعنوان ذغال اصلی کامیونهای تولیدی خود انتخاب نموده اند.

برای دیدن جدول اطلاعات ذغال های صنعتی انجا کلیک کنید

 سایر محصولات الکتریکال

Terminal Block

Collector-Slip Ring

Brush Holders

Diagnostic devices for electrical Motors

AEGIS SGR – Protective Ring For Bearings

این شرکت بعنوان نماینده انحصاری محصولات الکتریکی  گروه مورگان و تنها نماینده این گروه در ایران آماده پاسخگویی به نیاز شما مشتریان گرامی می باشد.